Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60833
Stary 24.11.2012, 10:08
Arked napisał(a):Wyświetl post
Pawłowski jest dobry i na pewno byłby wzmocnieniem dla nas. Problem polega na tym, że to człowiek ze szkła.
To samo mówili na forum gdy przychodzili do nas odpowiednio; Łobodziński i Garguła. Na tego ostatniego sam się dałem nabrać, bo podobała mi się jego gra w Bełchatowie. Pawłowski natomiast jest zwykłym ligowym wyrobnikiem, do tego overrated. Jak nic pasuje tu cytat z Kochanowskiego:

"Nową przypowieść Polak sobie kupi
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi. "
Odpowiedz cytując