Arked napisał(a):

|
Pawłowski jest dobry i na pewno byłby wzmocnieniem dla nas. Problem polega na tym, że to człowiek ze szkła.
|
To samo mówili na forum gdy przychodzili do nas odpowiednio; Łobodziński i Garguła. Na tego ostatniego sam się dałem nabrać, bo podobała mi się jego gra w Bełchatowie. Pawłowski natomiast jest zwykłym ligowym wyrobnikiem, do tego overrated. Jak nic pasuje tu cytat z Kochanowskiego:
"Nową przypowieść Polak sobie kupi
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi. "