Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 24.11.2012, 09:52
SKWK napisał(a):

Mecz z Górnikiem Zabrze spędzimy poza trybunami Wiślackiego stadionu. Wcale nie oznacza to jednak, że tego dnia będziemy siedzieć w domach. Pierwszego grudnia wszyscy spotykamy się przy Reymonta. Na terenie TS Wisła odbędzie się naprawdę wyjątkowa, Wiślacka impreza zamknięta!
(...)

SKWK napisał(a):

Na imprezę zapraszamy wszystkich - zarówno młodych, jak i tych starszych, kobiety, mężczyzn, dzieci. Tych zasiadających na trybunie C, G, E, czy nawet loży VIP. Zapraszamy każdego, kto czuje, że tego dnia powinien być wraz z nami. Ze swojej strony zadbamy o to, byśmy w sposób naprawdę ciekawy spędzili to sobotnie popołudnie.
Całość tekstu na stronie Stowarzyszenia.

Temat dyskusyjny - http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=8913&page=9
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując