SKWK napisał(a):
Mecz z Górnikiem Zabrze spędzimy poza trybunami Wiślackiego stadionu. Wcale nie oznacza to jednak, że tego dnia będziemy siedzieć w domach. Pierwszego grudnia wszyscy spotykamy się przy Reymonta. Na terenie TS Wisła odbędzie się naprawdę wyjątkowa, Wiślacka impreza zamknięta!
|
(...)
SKWK napisał(a):
Na imprezę zapraszamy wszystkich - zarówno młodych, jak i tych starszych, kobiety, mężczyzn, dzieci. Tych zasiadających na trybunie C, G, E, czy nawet loży VIP. Zapraszamy każdego, kto czuje, że tego dnia powinien być wraz z nami. Ze swojej strony zadbamy o to, byśmy w sposób naprawdę ciekawy spędzili to sobotnie popołudnie.
|
Całość tekstu na stronie Stowarzyszenia.
Temat dyskusyjny -
http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=8913&page=9