Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wortski
Junior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22546
Stary 24.11.2012, 00:51
Niby Legia jest zdecydowanie głównym faworytem do Mistrzostwa Polski, ale jak okazywało się nie raz, wcale to nie musi być prawdą po trzydziestej kolejce. Taki Lech - drużyna bez stylu, wygrywająca za Rumaka bardzo często na farcie (w tym sezonie w Bełchatowie, na Wiśle, w Lubinie i na Widzewie, w końcówce poprzedniego też kilka razy ) też ma szanse jak pozyska w zimie napastnika i jednego kreatywnego ofensywnego pomocnika/skrzydłowego. Taka to liga, gdzie nie trzeba dużo, a można walczyć o mistrzostwo, ale potem wynik w Szwecji w LE pokazał wartość drużyny nie mającej stylu.

Legia sparzyła się tak jak my na wielu ,,gwiazdach'' z zagranicy w ostatnim czasie (Antolović, Kneżević, Mezenga, Manu, Cabral, Kelhar, Hubnik, Ohayon, Novo, Blanco, Suler). Tyle, że w przeciwieństwie do nas postawiła na szkolenie - na czym już sporo zarobiła i będzie zarabiała. Likwidując tym straty poniesione na niewypały zagraniczne.

W najbliższych miesiącach zapowiada się kilka transferów młodych Polaków z naszej ligi. Ciekawe, co powiedzą przeciwnicy szkolenia i stawiania na młodzież, których niestety nie brakuje.
Ostatnio edytowane przez wortski : 24.11.2012 o godz. 00:57.
Odpowiedz cytując