Bobek90 napisał(a):

|
Legia na 99,9 % bedzie MP.
|
Może podasz źródło ? Wróżysz z komet, fusów a może z odgłosów wydobywających się z Twojego brzucha? Tylko wiesz, postaraj się zrobić to jak najszybciej bo w takim razie będę musiał się wybrać do buka póki nie zablokują zakładu.
Rafalek Wolski gwarancja Mistrzostwa Polski ?