Wojtas napisał(a):

Matko Swieta przeciez Pawłowski juz u nas gral,mascil co sie da i nawet auty zle wybijal.
tylko imie i nazwisko mial inne ,takie slowenskie -Andraz Kirm.
|
to chyba bardziej Łobo
co do Pawłowskiego, to nawet w stylu Jacka B. : Jirsak, Garguła, teraz analogiczna sytuacja będzie jak niedawno z Gargułą
PS: Pawłowski za Meliksona, majstersztyk...
PS2: Bednarz wypierdalaj.