Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60832
Stary 24.11.2012, 00:16
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Matko Swieta przeciez Pawłowski juz u nas gral,mascil co sie da i nawet auty zle wybijal.

tylko imie i nazwisko mial inne ,takie slowenskie -Andraz Kirm.
to chyba bardziej Łobo

co do Pawłowskiego, to nawet w stylu Jacka B. : Jirsak, Garguła, teraz analogiczna sytuacja będzie jak niedawno z Gargułą

PS: Pawłowski za Meliksona, majstersztyk...

PS2: Bednarz wypierdalaj.
Odpowiedz cytując