Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22543
Stary 23.11.2012, 23:54
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Rybus, Borysiuk, Lukasik, Furman, Zyro, Kosecki, Wolski... Legia mlodzieza stala w ostatnich 16 miesiacach...Na dwoch pierwszych zarobila 4,5 banki euro. Pojdzie pozostala "5", to pewnie licznik zakreci sie wokol 15 banek euro. I przyjda nastepni. I jeszcze nastepni...
Nie do wiary, ze tez Cupial nigdy nie wpadl na pomysl ze szkoleniem. Istna zyla zlota.
O ile dobrze pamiętam u nas stwierdzono, że to ponoć nieopłacalne. Autorem zaś tego stwierdzenia był Legionista. I bądź tu człowieku mądry.
Odpowiedz cytując