Bobek90 napisał(a):

Rybus, Borysiuk, Lukasik, Furman, Zyro, Kosecki, Wolski... Legia mlodzieza stala w ostatnich 16 miesiacach...Na dwoch pierwszych zarobila 4,5 banki euro. Pojdzie pozostala "5", to pewnie licznik zakreci sie wokol 15 banek euro. I przyjda nastepni. I jeszcze nastepni...
Nie do wiary, ze tez Cupial nigdy nie wpadl na pomysl ze szkoleniem. Istna zyla zlota.
|
O ile dobrze pamiętam u nas stwierdzono, że to ponoć nieopłacalne. Autorem zaś tego stwierdzenia był Legionista. I bądź tu człowieku mądry.