Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60827
Stary 23.11.2012, 22:12
Charlie

Lepiej nie wydawac nic niz wydawac glupio. Pawlowski gra sie nie splaci, nie podniesie jakosci czysto pilkarskiej zespolu, nie przyciagnie nowych kibicow na stadion...

Jaki jest cel sciagniecia Pawlowskiego? Co on nam tak naprawde da? Spadek nam nie grozi, z Pawlowskim w skladzie Wisla nie bedzie lepsza pilkarsko niz jest teraz.



Cytat:
Na ligowe gwiazdy nas nie stać, młodzi Polacy raczej nie zapewnią nam od razu wyników lepszych od obecnych, a znaleźć wartościowego obcokrajowca też nie jest łatwo.
Nie chodzi mi o ligowe gwiazdy bo na takich nas, i nie tylko nas, nie stac. Nie wiem dlaczego tylko odnosisz sie do mlodych" polakow? Mlodzi serbowie, nigeryjczycy czy brazylijczycy (przykladowo) nie istnieja?

No ale do tego wszystkiego trzeba profesjonalnego scautingu. Bez niego jestesmy skazani na asy pokroju Jirsaka, Garguly czy Pawlowskiego.

P.S
Pawlowski nie zapewni nam wynikow lepszych od obecnych... Pawlowski nie jest wartosciowym pilkarzem. To tak gwoli uzupelnienia...
Odpowiedz cytując