|
My mamy chyba najlepszą sytuację ze wszystkich w lidze, może nie teraz ale po sezonie, tylko:
- Sprzedać Chaveza, Jovanovica, Meliksona, Genkova (ustalmy że zdobywamy 2-3 miejsce w lidze) = ok. 2,5 MLN Euro za wszystkich, przy miejscu dalszym bez gry bezpośrednio w pucharach w lidze ta kwota spada do między 1,5 a 2, bez gry w pucharach to nie wiem czy 1,2 MLN nie będzie sukcesem.
- Jaliens, Iliev, Sobolewski, Frederiksen, Jovanic(?), Garguła przedwczesne rozw. umowy(pewnie i tak niemożliwe), Sikorski, Quioto.
Praktycznie przy najlepszym rozwiązaniu zostaję do rozdysponowania 1 MLN EURO(?) + jakieś średni-wysokie kontrakty z wolnego. Z tym że trafność że jakikolwiek transfer wypali przy Bednarzu wynosi 0,1%. Ale sytuacja zostanie naprawdę świetna, tylko Pareiko i Głowacki będą graczami po trzydziestce.
|