Cytat:
|
Charlie, a to nie wiem, jak twoja ambicja jest utrzymanie (plus minus) nedznego poziomu z ostatnich 15-16 miesiecy to prosze bardzo; Pawlowski wydaje sie ciekawa opcja.
|
Nie jest, natomiast w obecnej chwili nie widzę możliwości ściągania do Wisły lepszych piłkarzy niż solidnych, lub trochę więcej niż solidnych ligowców. Też nie uważam, że należy dawać mu gażę na poziomie Garguły, czy Jaliensa, ale jeśli byłaby możliwość ściągnięcia bez konieczności wydawania fortuny na wynagrodzenie to byłbym za. Po prostu na obecną chwilę wydaje się być lepszy niż wszyscy nasi piłkarze ofensywni, może oprócz Meliksona, który zimą zapewne odejdzie, a i tak jego forma jest daleka od ideału.
Stąd pytanie - jakich graczy twoim zdaniem powinniśmy ściągać? Na ligowe gwiazdy nas nie stać, młodzi Polacy raczej nie zapewnią nam od razu wyników lepszych od obecnych, a znaleźć wartościowego obcokrajowca też nie jest łatwo.