Jaroo1 napisał(a):

Mam nadzieje, ze PiS wygra najblizsze wybory i wtedy na biezaco ocenimy ich nieudolne dzialania. tymczasem pozostaje sie tylko cieszyc, ze sp Lech Kaczynski podpisal traktat lizbonski i dzieki niemu jestesmy w dupie - niech zyje suwerenna Polska chcialoby sie powiedziec
|
Chłopie, skoro
wtedy na biezaco ocenimy to skąd wiesz ze będą
nieudolne? Przestań się ośmieszać.
Głosowałeś w referendum za wejściem do UE? Więc to dzięki Tobie jesteśmy w dupie. Broniłeś Kaczyńskiego kiedy po nim jechali że nie podpisuje TL? NIE ! Więc to dzięki Tobie jesteśmy w dupie.
To że wtedy siedziałeś cichutko, a teraz pyskujesz dowodzi jednego. Nie masz zielonego pojęcia co sie wkoło Ciebie dzieje. Powielasz komuszą propagandę nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Dokładnie tak się zachowują lemingi.