Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20098
Stary 23.11.2012, 20:39
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje, ze PiS wygra najblizsze wybory i wtedy na biezaco ocenimy ich nieudolne dzialania. tymczasem pozostaje sie tylko cieszyc, ze sp Lech Kaczynski podpisal traktat lizbonski i dzieki niemu jestesmy w dupie - niech zyje suwerenna Polska chcialoby sie powiedziec
Chłopie, skoro wtedy na biezaco ocenimy to skąd wiesz ze będą nieudolne? Przestań się ośmieszać.

Głosowałeś w referendum za wejściem do UE? Więc to dzięki Tobie jesteśmy w dupie. Broniłeś Kaczyńskiego kiedy po nim jechali że nie podpisuje TL? NIE ! Więc to dzięki Tobie jesteśmy w dupie.

To że wtedy siedziałeś cichutko, a teraz pyskujesz dowodzi jednego. Nie masz zielonego pojęcia co sie wkoło Ciebie dzieje. Powielasz komuszą propagandę nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Dokładnie tak się zachowują lemingi.
Hej Nasz TS !!