Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20094
Stary 23.11.2012, 20:15
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Jakby doszło do zamachu, naprawdę bym płakał. Ze szczęścia. Poszedłbym ubrany w barwy narodowe schlać się z radości.
Niektórzy mają naprawdę pop......ne w głowie ...