|
Wg trenera Siksa jest w dobrej formie więc jestem pełen optymizmu...
A serio to w tym momencie wydaje mi się, że remis będzie dobrym wynikiem.
Aczkolwiek jak wiadomo w czasie/po meczu ta optyka może się zmienić.
Ostatnio edytowane przez arti : 23.11.2012 o godz. 19:45.
|