Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60823
Stary 23.11.2012, 18:47
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Bo to jest beznadziejny transfer. Grajek ktory poza przeblyskami nic ciekawego nigdy nie pokazal. Grajek ktory nigdy nie mial otarcia o choc troche powazna pilke. A mowimy o gosciu ktory ma juz 26 lat...

Z pilkarzami klasy Pawlowskiego to mozna jechac banany zbierac, a nie bic sie o cos powaznego. Ergo, ani to wielkiej klasy grajek, ani na nim zarobic w przyszlosci sie nie da... Bomba poprostu!
No właśnie - po co nam Pawłowski, skoro mamy takie gwiazdy jak błyskotliwy Garguła, efektowny i jakże efektywny Iliev oraz bramkostrzelny Sikorski. Nie zapominając o kilku młodych talentach, na których na pewno w przyszłości zarobimy grube miliony

Żeby nie było - nie uważam, żeby Pawłowski był materiałem na jakiegoś super grajka, o którego będą się w przyszłości biły kluby z zachodu. Jednak w naszej obecnej sytuacji kadrowej, która jest tragiczna wybrzydzanie na takiego wyróżniającego się ligowca wydaje się być dość dziwne. Z drugiej strony szanse, że go pozyskamy są minimalne, bo pewnie będzie chciał pokaźne zarobki, a wiadmo jak u nas z kasą jest.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując