Bobek90 napisał(a):

Bo to jest beznadziejny transfer. Grajek ktory poza przeblyskami nic ciekawego nigdy nie pokazal. Grajek ktory nigdy nie mial otarcia o choc troche powazna pilke. A mowimy o gosciu ktory ma juz 26 lat...
Z pilkarzami klasy Pawlowskiego to mozna jechac banany zbierac, a nie bic sie o cos powaznego. Ergo, ani to wielkiej klasy grajek, ani na nim zarobic w przyszlosci sie nie da... Bomba poprostu!
|
No właśnie - po co nam Pawłowski, skoro mamy takie gwiazdy jak błyskotliwy Garguła, efektowny i jakże efektywny Iliev oraz bramkostrzelny Sikorski. Nie zapominając o kilku młodych talentach, na których na pewno w przyszłości zarobimy grube miliony
Żeby nie było - nie uważam, żeby Pawłowski był materiałem na jakiegoś super grajka, o którego będą się w przyszłości biły kluby z zachodu. Jednak w naszej obecnej sytuacji kadrowej, która jest tragiczna wybrzydzanie na takiego wyróżniającego się ligowca wydaje się być dość dziwne. Z drugiej strony szanse, że go pozyskamy są minimalne, bo pewnie będzie chciał pokaźne zarobki, a wiadmo jak u nas z kasą jest.