Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60822
Stary 23.11.2012, 17:38
Bo to jest beznadziejny transfer. Grajek ktory poza przeblyskami nic ciekawego nigdy nie pokazal. Grajek ktory nigdy nie mial otarcia o choc troche powazna pilke. A mowimy o gosciu ktory ma juz 26 lat...

Z pilkarzami klasy Pawlowskiego to mozna jechac banany zbierac, a nie bic sie o cos powaznego. Ergo, ani to wielkiej klasy grajek, ani na nim zarobic w przyszlosci sie nie da... Bomba poprostu!

P.S
Sciagnijmy jeszcze Pawelca ze Slaska. Tak, tego co wiecznie czuje sie zeszmacony. Grajek z niego mierny, no ale jak juz kompletujemy sklad na srodek tabeli to i Pawelec moze sie do czegos nada...
Odpowiedz cytując