Quorth napisał(a):

Mam pytanie. Na ile reżimowy rząd Tuska i policja może nas np inwigilować na takim forum jak to Niejaki Brunon K , działacze narodowi są inwigilowani na forach, następnie ich wypowiedzi na są dowodami przeciwko nim.Obecna władza pod przykrywką liberalizmu i demokracji robi dokładnie to samo co robi się w państwach totalitarnych z wolnością słowa
|
Ja myślę ,że za takie "odważne" wpisy na forum zostaniesz bohaterem narodowym , a jak wygra Kaczyński do ci dadzą medal a na starość status kombatanta
