<Crasch> napisał(a):

|
Akurat Garguła to miał mega pecha, nie zmagał się z kontuzjami przed podpisaniem kontraktu z Wisłą, doznał jej dopiero po...niestety. A Pawłowski na Polskim bezrybiu to bardzo dobry zawodnik, na pewno lepszy od Łobodzińskiego. No ale i tak walkę o niego, jeśli to oczywiście prawda, wygra Lech.
|
ale ja to doskonale wiem
chodzi mi o to że :
my Kibice chcemy SP, konczy mu sie kontrakt, Wisła składa oferte on ja przyjmuje przechodzi w czerwcu.I w maju łapie cieżką kontuzje po której nie wraca do dawnej formy. I potem przez kilka lat niektóre mądre głowy mające krótka pamieć napierdalają jaki to beznadziejny transfer zrobiliśmy....