Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60821
Stary 23.11.2012, 16:42
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Akurat Garguła to miał mega pecha, nie zmagał się z kontuzjami przed podpisaniem kontraktu z Wisłą, doznał jej dopiero po...niestety. A Pawłowski na Polskim bezrybiu to bardzo dobry zawodnik, na pewno lepszy od Łobodzińskiego. No ale i tak walkę o niego, jeśli to oczywiście prawda, wygra Lech.
ale ja to doskonale wiem
chodzi mi o to że :
my Kibice chcemy SP, konczy mu sie kontrakt, Wisła składa oferte on ja przyjmuje przechodzi w czerwcu.I w maju łapie cieżką kontuzje po której nie wraca do dawnej formy. I potem przez kilka lat niektóre mądre głowy mające krótka pamieć napierdalają jaki to beznadziejny transfer zrobiliśmy....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując