Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 23.11.2012, 16:40
thechris napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze rok temu chodziłem na mecze Wisły. A od dawna płacę za Canal +... Mam dość dokładania się do tego syfu. Dziś złożyłem wypowiedzenie Canal + Cyfrowy S.A. Pamiętam te emocje, kiedyś... kiedy trzymałem świeżutki bilet w ręce. To była magia. Dziś nie chcę mi się tych leserów w TV oglądać. Będę się zdecydowanie lepiej czuł wiedząc, że ani jedna moja złotówka nie zasili trwania tego bagienka w trwaniu. Żebym to ja widział jeszcze jakiś progres w czymkolwiek... A tu z tygodnia na tydzień coraz większy syf.
Daj spokój Tchechris ... wiadomo, że łatwiej się kibicuje jak są sukcesy ... ale trzeba przetrwać też słabsze lata.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując