|
Mógłby Mały wrócić w zimie to wtedy nie widzę potrzeby ściągania Pawłowskiego,nie jest lepszy od Małeckiego ten cały Pawłowski a pewnie za podpis kasa+jakieś pieniądze dla Zagłębia za wcześniejszy transfer.
Potrzebujemy na chwile obecną:
-lewego obrońcy
-dwóch skrzydłowych
-napastnika
i ewentualnie ktoś na miejsce Meliksona jeżeli ten odejdzie.
Trzeba sprzedać Meliksona i rozdysponować odpowiednio pieniądze na transfery,jezeli przyjdzie oferta w granicach 1.500000 euro pozwolić mu odejść.
|