|
Kto jest naiwny że Pawłowski zmieni Zagłębie na Lecha, żadna różnica. On chce wyjechać z Polski, bo wie że to jest ostatni dzwonek, w razie konieczności jeśli nie znajdzie klubu, to pewnie wyląduje w jakimś zespole z Polskiej Ligi który będzie grał w el. do LE albo do mistrza czyli pewno Legii.
|