Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20089
Stary 23.11.2012, 14:33
Mam pytanie. Na ile reżimowy rząd Tuska i policja może nas np inwigilować na takim forum jak to Niejaki Brunon K , działacze narodowi są inwigilowani na forach, następnie ich wypowiedzi na są dowodami przeciwko nim.Obecna władza pod przykrywką liberalizmu i demokracji robi dokładnie to samo co robi się w państwach totalitarnych z wolnością słowa