Cytat:
|
Może przypomnisz mi w jaki sposób PO wspierała prezydenta?
|
Ale czy to wazne? 50 lat temu, ba, nawet 30 lat temu ludzie poswiecali zycie, kariere dla Ojczyzny, a obecna elyta w postaci PiSu i Kaczynskich w imie trzymania sie stolka nie moze poswiecic nawet czegos co sie nazywa PR. Jesli tak mamy walczyc o lepsza Polske, z ludzmi, ktorzy sie ugna przed mediami czy inna partia w tak waznych sprawach jak sewerennosc to... Po tegorocznym MN tez juz strach w PiSie. Juz sie cala idea organizowania marszu nie podoba Wiplerom i innym. Wola sie odciac od marszu (bo moze im zabralby czesc elektoratu), od uczestnikow (bo .... z takimi Polakami, ktorych media nzywaja chuliganami i faszystami - lepiej sie trzymac z dala od takiej holoty bo nam zrobi zly PR). PiS = PO, z ta roznica ze jedni nazwali sie prawica a drudzy liberalami. Jedni wzieli sobie aki elektorat inni kolejny. No i tak sie bawia w te swoje tematy zastepcze zeby mydlic oczy elektoratom. Jesli nawet PiS chce/chcial dobrze to zobaczymy co zmieni w Polsce przez kolejne lata. Ta partia to jest niewypal, sa juz przegrani szczegolnie przez Jarka Kaczynskiego. Predzej sie rozpadna, przeformuja, zmienia nazwe i wladze niz cos ugraja dla Polski (bo dla siebie to ugrywaja ciagle - cieple posadki). Dziekuje za uwage i do uslyszenia kiedy indziej bo na ten moment szkoda sie powtarzac
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.