Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60818
Stary 23.11.2012, 13:23
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Szczerze - nie podoba mi się ten transfer. Pawłowski niedawno zmagał się z kontuzjami. Czy Bednarz jest w stanie zagwarantować to, że Pawłowski nie nabawi się jakiegoś urazu, między styczniem, kiedy podpisze z nim kontrakt, a lipcem, kiedy zawodnik do nas ewentualnie przyjdzie?

Przestrzegam - mam przeczucie, że będzie to piłkarz pokroju Garguły w Wiśle. I lepiej by tutaj nie przychodził.

Generalnie - polityka transferowa w wykonaniu Bednarza jest po prostu żadna. Niech ten gość zakończy swą przygodę z Wisłą, bo takimi propozycjami się po prostu kompromituje.
Które to "podejście(?)" do Pawłowskiego? 3? 5? 7 czy 10? Moim zdaniem to jest jeden z 10 max 15 grajków wyróżniających się w lidze więc zdrowy byłby jak najbardziej przydatny dla Wisły grającej nawet na poziomie MP..
Ale cała historia jest śmieszna... jak zwykle w listopadzie, grudniu "interesujemy się", "walczymy" o dobrych grajków, a jak przychodzi styczeń to zazwyczaj goła d.pa To się zaczęło od Petrescu jak nie wcześniej i powtarza się za każdym razem z wyjątkiem okienka jak przychodził Skorża i jednego okienka Maaskanta.
Więc relax... najpewniej tj. bzdura i g z tego będzie.
Odpowiedz cytując