Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Wygiwares_od_bumbulatora
Banita
Od: 09.2012
Offline
#
20083
23.11.2012, 13:13
A ja najchętniej bym zagosował na jakąś narodową partie ale z konkrentnym programem gospodarczym i bez populistycznych haseł
Wygiwares_od_bumbulatora
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Wygiwares_od_bumbulatora