Wyświetl pojedynczy post
Wygiwares_od_bumbulatora
Banita
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20083
Stary 23.11.2012, 13:13
A ja najchętniej bym zagosował na jakąś narodową partie ale z konkrentnym programem gospodarczym i bez populistycznych haseł