Krakus! napisał(a):

w każdej restauracji, kawiarni, coctail barze itp.
to jest latte macchiato, nie mylić z caffe latte
bardzo łatwo samemu zrobić taką kawę w domu... potrzebny jest tylko ekspres ciśnieniowy ze stimerem
ciężko znaleźć dobrą kawiarnię - kawiarnię w krk... w większości tego typu lokali mają znacznie rozszerzony asortyment o alko, desery, obiady, kanapki, sałatki itp.
pół roku temu właściciel "ratuszowej" otworzył fajną kawiarnie z dużym wyborem w miejscu starego boogie na szpitalnej, nie pamiętam nazwy... byłem na otwarciu to było OK, ale teraz podejrzewam że rozszerzyli MENU o jedzenie. w pożegnaniu z afryką maja dobrą kawę... na kazimierzu jest masa klimatycznych lokali gdzie można usiąść i napić się dobrej małej czarnej
