|
Jeszcze rok temu chodziłem na mecze Wisły. A od dawna płacę za Canal +... Mam dość dokładania się do tego syfu. Dziś złożyłem wypowiedzenie Canal + Cyfrowy S.A. Pamiętam te emocje, kiedyś... kiedy trzymałem świeżutki bilet w ręce. To była magia. Dziś nie chcę mi się tych leserów w TV oglądać. Będę się zdecydowanie lepiej czuł wiedząc, że ani jedna moja złotówka nie zasili trwania tego bagienka w trwaniu. Żebym to ja widział jeszcze jakiś progres w czymkolwiek... A tu z tygodnia na tydzień coraz większy syf.
Ostatnio edytowane przez thechris : 23.11.2012 o godz. 11:53.
|