Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14561
Stary 23.11.2012, 11:49
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Po co nam kolejny piłkarz z zagranicy? Wisła musi być zasilona przez piłkarzy którzy będą mieli Wisłe w sercu, a nie w portfelu (w dupie).
To zdanie jest najbardziej bezsensownym jakie ostatnio czytałem na tym forum . Gdzie Ty chcesz w Polsce szukać tych piłkarzy którzy mają w sercu Wisłę ? A może Bednarz powinien pytać się każdego piłkarza przed negocjacjami czy czasem nie ma Wisły w sercu ? Uważasz ,że jak ściągniemy jakiegoś Polskiego piłkarza to On będzie miał w sercu Wisłę? Bzdura , On będzie takim samym najemnikiem jak ten obcokrajowiec ! Dopiero po jakimś czasie spędzonym w klubie może wywiązać się pewna więź między piłkarzem a klubem i to tyczy się w takiej samej mierze Polaka jak i obcokrajowca jednak nie nazywałbym w tym przypadku, że ktoś ma Wisłę w sercu . Wisłę w sercu to może mieć wychowanek oraz piłkarz który jest w tym klubie od najmłodszych lat i przez ten długi czas związał się emocjonalnie ze swoim klubem . Tak więc jeśli chcemy mieć zawodników którzy będą się utożsamiali z naszym klubem i mieli jak to mówisz Wisłę w sercu to musimy ich sobie wychować i wyszkolić a piłkarzy których chcemy ewentualnie kupić powinniśmy wybierać tylko i wyłącznie pod względem klasy sportowej a nie ze względu na narodowość ! Oczywiście są też wyjątki , czyli zawodnicy którzy spędzili w naszym klubie w młodości parę ładnych lat , następnie drogi obu stron się rozchodziły i Ci piłkarze kontynuowali swoje kariery w innych miejscach starając się coś osiągnąć , nielicznym z nich udało się wzbić na przyzwoity poziom , w dodatku pozostał u tych zawodników sentyment do naszego klubu jednak ewentualny powrót powinien być możliwy tylko w przypadku tych którzy prezentują dziś naprawdę dobry poziom a o kim możemy dzisiaj tak powiedzieć ? Trela jako jedyny chyba się jakoś wyróżnia , bracia Mak tak naprawdę w ekstraklasie jeszcze niczego nie pokazali , nie rozumiem dlaczego tak dużo osób chce ich widzieć w Wiśle - rezerwowi najsłabszej drużyny Ekstraklasy którzy w dodatku są aktualnie kontuzjowani .
Podsumowując : Wisła nie ma być zasilana piłkarzami którzy mają ten klub w sercu ponieważ to jest niemożliwe ! Wisła ma tworzyć takich piłkarzy a dodatkowo ma być zasilana najlepszymi graczami na jakich może sobie w danej chwili pozwolić .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 23.11.2012 o godz. 12:01.
Odpowiedz cytując