|
Akurat Garguła to miał mega pecha, nie zmagał się z kontuzjami przed podpisaniem kontraktu z Wisłą, doznał jej dopiero po...niestety. A Pawłowski na Polskim bezrybiu to bardzo dobry zawodnik, na pewno lepszy od Łobodzińskiego. No ale i tak walkę o niego, jeśli to oczywiście prawda, wygra Lech.
|