Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60817
Stary 23.11.2012, 11:46
Akurat Garguła to miał mega pecha, nie zmagał się z kontuzjami przed podpisaniem kontraktu z Wisłą, doznał jej dopiero po...niestety. A Pawłowski na Polskim bezrybiu to bardzo dobry zawodnik, na pewno lepszy od Łobodzińskiego. No ale i tak walkę o niego, jeśli to oczywiście prawda, wygra Lech.
Odpowiedz cytując