Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60815
Stary 23.11.2012, 11:31
Szczerze - nie podoba mi się ten transfer. Pawłowski niedawno zmagał się z kontuzjami. Czy Bednarz jest w stanie zagwarantować to, że Pawłowski nie nabawi się jakiegoś urazu, między styczniem, kiedy podpisze z nim kontrakt, a lipcem, kiedy zawodnik do nas ewentualnie przyjdzie?

Przestrzegam - mam przeczucie, że będzie to piłkarz pokroju Garguły w Wiśle. I lepiej by tutaj nie przychodził.

Generalnie - polityka transferowa w wykonaniu Bednarza jest po prostu żadna. Niech ten gość zakończy swą przygodę z Wisłą, bo takimi propozycjami się po prostu kompromituje.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując