Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60814
Stary 23.11.2012, 11:26
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html

Powalczą, czyli za kadencji Łysego węża skończy się, na tym że Pawłowski wyląduje w Lechu za nie wysoką sumę, a potem zgarną za niego 3 miliony.
Jak w przypadku Lewandowskiego. A zamiast niego przyjdzie jakaś pokraka z 5 miesięcznych testów.
Odpowiedz cytując