http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html
Powalczą, czyli za kadencji Łysego węża skończy się, na tym że Pawłowski wyląduje w Lechu za nie wysoką sumę, a potem zgarną za niego 3 miliony.
Jak w przypadku Lewandowskiego. A zamiast niego przyjdzie jakaś pokraka z 5 miesięcznych testów.