Wyświetl pojedynczy post
BBudowniczy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20078
Stary 23.11.2012, 11:23
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
PiS to takie same łachmyty jak PO i inni. Co zrobil PiS dla Polski? Skorzystali po prostu z wejscia do UE, dzieki temu od 2005 bylo mniejsze bezrobocie bo byl boom na wyjazdy za granice, byly tez pieniadze z UE. Jaroslaw i PiS przegral bodajze 6 wyborow z rzedu, co on jeszcze robi na stanowisku prezesa? Czlowiek chory na wladze i tyle. Marcinkiewicza wykopal z bratem z funkcji premiera i sam sie wcisnal na stanowisko, a jesli dobrze pamietam wczesniej zaprzeczal, ze taki ruch zostanie wykonany. To jest ten sam schemat przeciez. Chcesz byc za PiSem to masz byc lemingiem i slepo wierzyc w swojego guru. Szkoda, ze tego nie widzisz/widzicie. Polska to my a nie poliycy no ale... lepiej trzymac kciuki za Kaczynskiego 23 lata i sie ludzic, ze okaze sie zbawca Polski. A w ukladzie sa dlatego, ze im jakos nie przeszkadza z komuchami tworzyc wladze. Nie pamietam, zeby od 2005 roku mowili o ostatecznym rozliczeniu sie z komuna. To jest sztuczna prawica
Nie ma to jak standardowe, poważne "argumenta" młodych, wykształconych z wielkich miast :

- "PiS to takie same łachmyty jak PO i inni"
- "Skorzystali po prostu z wejscia do UE"
- "Jaroslaw i PiS przegral bodajze 6 wyborow z rzedu, co on jeszcze robi na stanowisku prezesa"
- "Czlowiek chory na wladze i tyle"
- "Marcinkiewicza wykopal z bratem z funkcji premiera"

Czy w się ludzie czasem czytacie? Przecież to jest zwykły bełkot.
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"