Cytat:
|
Może byś udowodnił czymkolwiek że Kaczor siedzi w układzie ?. Czym to potwierdził w latach 2005-2007r?- czy to może tylko powtarzanie "mądrości" Korwina?
|
PiS to takie same łachmyty jak PO i inni. Co zrobil PiS dla Polski? Skorzystali po prostu z wejscia do UE, dzieki temu od 2005 bylo mniejsze bezrobocie bo byl boom na wyjazdy za granice, byly tez pieniadze z UE. Jaroslaw i PiS przegral bodajze 6 wyborow z rzedu, co on jeszcze robi na stanowisku prezesa? Czlowiek chory na wladze i tyle. Marcinkiewicza wykopal z bratem z funkcji premiera i sam sie wcisnal na stanowisko, a jesli dobrze pamietam wczesniej zaprzeczal, ze taki ruch zostanie wykonany. To jest ten sam schemat przeciez. Chcesz byc za PiSem to masz byc lemingiem i slepo wierzyc w swojego guru. Szkoda, ze tego nie widzisz/widzicie. Polska to my a nie poliycy no ale... lepiej trzymac kciuki za Kaczynskiego 23 lata i sie ludzic, ze okaze sie zbawca Polski. A w ukladzie sa dlatego, ze im jakos nie przeszkadza z komuchami tworzyc wladze. Nie pamietam, zeby od 2005 roku mowili o ostatecznym rozliczeniu sie z komuna. To jest sztuczna prawica
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.