Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14558
Stary 23.11.2012, 09:45
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Po co nam kolejny piłkarz z zagranicy? Wisła musi być zasilona przez piłkarzy którzy będą mieli Wisłe w sercu, a nie w portfelu (w dupie).

Ja sie zastanawiam nad braćmi Mak, nie wiem jak im idzie w bełchatowie teraz, ale skoro klub ma się ku całkowitemu upadkowi to może dalo by się ich ściągnąć
Myślę, że młody zagraniczny byłby w stanie dużo dac Wiśle. Tak jak np Marcelo. Tylko afryka to trochę ryzykowny kierunek że względu na przebijane roczniki. Ale mi by się marzyło tak ruszyć z marketingiem, kupić jakiegoś koreanczyka, japończyków takich powiedzmy gwiazdorów i promować Wisłę w azji. Ale cóż to nie Man U niestety, tutaj marketing na poziomie lokalnym kuleje.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując