St Yabol napisał(a):

Po co nam kolejny piłkarz z zagranicy? Wisła musi być zasilona przez piłkarzy którzy będą mieli Wisłe w sercu, a nie w portfelu (w dupie).
Ja sie zastanawiam nad braćmi Mak, nie wiem jak im idzie w bełchatowie teraz, ale skoro klub ma się ku całkowitemu upadkowi to może dalo by się ich ściągnąć
|
Myślę, że młody zagraniczny byłby w stanie dużo dac Wiśle. Tak jak np Marcelo. Tylko afryka to trochę ryzykowny kierunek że względu na przebijane roczniki. Ale mi by się marzyło tak ruszyć z marketingiem, kupić jakiegoś koreanczyka, japończyków takich powiedzmy gwiazdorów i promować Wisłę w azji. Ale cóż to nie Man U niestety, tutaj marketing na poziomie lokalnym kuleje.