Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
wierny
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1259
Stary 22.11.2012, 23:26
Ja mam Desire a to praktycznie to samo poza klawiaturą qwerty, mogę spokojnie polecić a jeśłi masz konkretne pytania to pisz.


A jak już tu zaglądnąłem to mam do sprzedania SONY XPERIĘ J nówka sztuka nawet nie włączona. Oferty priv.
Odpowiedz cytując