Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26506
Stary 22.11.2012, 22:39
jakkfk napisał(a):Wyświetl post
Czy eskpres cisnieniowy za 200-300 zlotych nadaje sie do codziennego domowego uzytku? Spieniacz mleka i takie tam, da się coś kupić sensownego za te pieniążki?
tego gowna nie kupuj...
http://allegro.pl/nowy-ekspres-cisni...780303521.html
w biurze też mamy ekspres tej firmy... ale za 1500zł. i też lipa
Odpowiedz cytując