jakkfk napisał(a):

|
Czy eskpres cisnieniowy za 200-300 zlotych nadaje sie do codziennego domowego uzytku? Spieniacz mleka i takie tam, da się coś kupić sensownego za te pieniążki?
|
tego gowna nie kupuj...
http://allegro.pl/nowy-ekspres-cisni...780303521.html
w biurze też mamy ekspres tej firmy... ale za 1500zł. i też lipa