Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
damian755
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
1578
22.11.2012, 21:05
Ma ktoś jakiś sprawdzony dobry w smaku
gainer,
DZISIAJ RECE KLASZCZĄ, JUTRO CIE UDUSZA. TAK WYGLĄDA KIBICOWANIE W POLSCE Z IDOLA DZISIAJ , JUTRO ROBI SIE DEBILA I NIEUDACZNIKA!!!!!!!!!!!!
damian755
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damian755
Znajdź inne posty napisane przez damian755