Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20068
Stary 22.11.2012, 16:44
Szpen napisał(a):Wyświetl post
JarKacz i Ziobro pod trybunał? Ciekawe ...
ktory to już raz zapowiadaja ze ich postawia ,chyba 50-ty ,byliby ci z PO raz konsekwentni i zrobili jak mówią..