Dariook popieram w całości. Też uważam że strasznie u nas kuleje obsługa kibica. I przykład West Hamu akurat (bardzo im kibicuje od dawna) jest moim zdaniem bardzo dobry. Nie jest to potęga ligi angielskiej i też nie było u nich różowo bo poprzedni sezon rozgrywali w nizszej lidze po spadku. A mimo to wydaje mi się że nawet wtedy potrafili zatrzymać i zainteresować kibica drogą o powrót do Premier League. A teraz wiedzie im się całkiem całkiem w lidze. Wole nie myśleć co by się działo u nas w przypadku (odpukać ) spadku... Ogólnie byłbym za szerszą współpracą między naszym klubem a West Hamem i można by wysłać do nich naszych geniuszy marketingu i zarządzania na jakieś szkolenie
