|
kurcze widzę że ostatnio mam dużo problemów... :/
kolejny
chodzi o mój telefon.. mam SE Vivaz i przy wybieraniu nr. tel. przyciski od lewej str. klawiatury dotykowej nie działają... jak klikam 1 to włącza się 2, podobnie z 4, 7 i *. Co dziwne że jak piszę sms-a to wspomniane przyciski działają normalnie. Co jest nie tak? Gwarancji nie mam, oddać tel do naprawy? Czy może to wina softu czy coś takiego... nie znam się na tym kompletnie... a nudzi mnie już wysyłaniem nr. tel. pod który chce zadzwonić z bramki sms.
|