Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 22.11.2012, 11:36
jacekbum napisał(a):Wyświetl post
Bardzo ważny mecz dla Wisły ,jeżeli do końca rundy ugramy 7-9 punktów to będzie mała strata do pucharów+gra na wiosne w pucharze Polski a to może mieć wpływ na zimowe okienko transferowe.


Puchary, transfery, Wisla... Nie sadzilem, ze sa tu jeszcze tacy naiwniacy co to wierza w puchary i w to, ze Wisla sie bedzie wzmacniac. A jednak...

Chyba przespales ostatnie pare miesiecy i dopiero sie obudziles. To na "dzien dobry" sugeruje zajrzec w tabele oraz obejrzec (sic!) wszystkei mecze Wisly z tej rundy. Wrocisz nawrócony i oczyszczony.
Odpowiedz cytując