jacekbum napisał(a):

|
Bardzo ważny mecz dla Wisły ,jeżeli do końca rundy ugramy 7-9 punktów to będzie mała strata do pucharów+gra na wiosne w pucharze Polski a to może mieć wpływ na zimowe okienko transferowe.
|
Puchary, transfery, Wisla...

Nie sadzilem, ze sa tu jeszcze tacy naiwniacy co to wierza w puchary i w to, ze Wisla sie bedzie
wzmacniac. A jednak...
Chyba przespales ostatnie pare miesiecy i dopiero sie obudziles. To na "dzien dobry" sugeruje zajrzec w tabele oraz obejrzec (sic!) wszystkei mecze Wisly z tej rundy. Wrocisz nawrócony i oczyszczony.