Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60813
Stary 21.11.2012, 22:02
Nie. wypożyczenie do czerwca 2013.
Odeślą go nam tylko jeśli stwierdzą, że mają go maksymalnie dosyć.
Jeszcze wtedy byłaby kwestia pensji Małego - kto i ile ma Mu płacić.
Odpowiedz cytując