Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
60813
21.11.2012, 22:02
Nie. wypożyczenie do czerwca 2013.
Odeślą go nam tylko jeśli stwierdzą, że mają go maksymalnie dosyć.
Jeszcze wtedy byłaby kwestia pensji Małego - kto i ile ma Mu płacić.
arti