Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20051
Stary 21.11.2012, 18:04
Czy leci z nami admin? Bo chłopek chyba przesadza.
ps.tak nienawiść bije odWas - napisał gość piszący

Cytat:
Ch**j z terrorystami !! My Jarka Smolenczyka nie oddamy !!

Miejsce na Multikleksie dla mediów niezależnych !!

Jesteśmy zawsze tam gdzie nasz Jareczek gna !!! Ajjejo hej trotyl gol !!!
Cytat:
Także pisowcy ciesczcie sie bo ABW uratowała :
* Jarosława Smolenskiego I
* Antoniego Smolenskiego II
A może i nawet profesora Zglinskiego przyszłego premiera PRL !
Ostatnio coraz więcej jest troli piszących - " ja nie głosuje na nikogo , i PIS i PO mnie nie interesuje,jestem niezalezny ale i tak Kaczor ch..j" coś jak ten Brunon może Piotrek to jego dziecko?
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 21.11.2012 o godz. 18:06.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej