|
Czy wydaje się wam że teraz jest tak trudno ustalić kto co napisał w necie? Nawet bez ACTA?
Wszystko zależy od determinacji organów ścigania. Swoją drogą choć cenię sobie bardzo anonimowość w sieci, to gdyby ludzie podpisywali się nazwiskiem pod bredniami jakie wypisują to tej wszechogarniającej głupoty byłoby na pewno mniej.
|