Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20042
Stary 21.11.2012, 14:50
Czy wydaje się wam że teraz jest tak trudno ustalić kto co napisał w necie? Nawet bez ACTA?
Wszystko zależy od determinacji organów ścigania. Swoją drogą choć cenię sobie bardzo anonimowość w sieci, to gdyby ludzie podpisywali się nazwiskiem pod bredniami jakie wypisują to tej wszechogarniającej głupoty byłoby na pewno mniej.
c.d.n.