Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
20039
21.11.2012, 14:19
Jak Komorowski tak powiedział o Kaczorskim to był dobry ubaw a teraz co oburzenie
Jarek Polskę Zbaw !!
Żądamy miejsca na multikleksie
Dla Radia Marianna i
Dla Telewizji wyTRWAM !!!
Vivat ojciec Tezeusz Rodzynek !!
Piotrek87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piotrek87
Znajdź inne posty napisane przez Piotrek87