Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20039
Stary 21.11.2012, 14:19
Jak Komorowski tak powiedział o Kaczorskim to był dobry ubaw a teraz co oburzenie

Jarek Polskę Zbaw !!

Żądamy miejsca na multikleksie
Dla Radia Marianna i
Dla Telewizji wyTRWAM !!!

Vivat ojciec Tezeusz Rodzynek !!