Wyświetl pojedynczy post
STARY WIŚLAK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 21.11.2012, 14:03
Jeśli się poczyta niektóre powyższe posty to bardzo boli bo mają coś na rzeczy...

Zgadzam się,że każdy widzi jak Wisła gra, to już nie jest ta sama drużyna co kiedyś ale to jest nasza Wisła na dobre i na złe.
Może być ciężko, nawet bardzo...skład co mecz to inny bo też ustalenia trenera są takie a nie inne...bo i też kim on ma grać...jakby nie ustawić tą drużynę nie będziemy faworytem tego spotkania...jak ktoś napisał powyżej..."My beznadziejni, Ruch podobnie. 0-0 po komicznie beznadziejnej grze lub 0-1 w plecy po babolu ktoregoś z nas.

Myślę, że babola nie będzie...pewnie też nie wygramy...stawiam na 1:1...ale obym się mylił
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
Odpowiedz cytując