Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 21.11.2012, 12:54
Pele_94 napisał(a):Wyświetl post
M129 Meliksona dałbym na środek a Orbita na lewe skrzydło, tam miałby więcej miejsca. Chociaż najlepiej to bym go w ogóle nie wystawiał
Miejsca na co? Na pozorowanie gry?

My beznadziejni, Ruch podobnie. 0-0 po komicznie beznadziejnej grze lub 0-1 w plecy po babolu ktoregos z nas. Na bramke nie licze (chyba ze swojaka) bo jak mozna na nia liczyc skoro tylko drwale z Kielc i outsajder z Bielska mniej strzelili.
Odpowiedz cytując