Pele_94 napisał(a):

M129 Meliksona dałbym na środek a Orbita na lewe skrzydło, tam miałby więcej miejsca. Chociaż najlepiej to bym go w ogóle nie wystawiał
|
Miejsca na co? Na pozorowanie gry?
My beznadziejni, Ruch podobnie. 0-0 po komicznie beznadziejnej grze lub 0-1 w plecy po babolu ktoregos z nas. Na bramke nie licze (chyba ze swojaka) bo jak mozna na nia liczyc skoro tylko drwale z Kielc i outsajder z Bielska mniej strzelili.
