lad21ewt napisał(a):

- Patrząc na ostatnie 5 meczy to Wisła przegrała tylko raz z Lechem 0-1 grając chyba najlepszy mecz za Kulawika.
- Historia ostatnich meczy Wisły z Ruchem mówi że przegrywamy do 0 lub strzelamy 3 bramki
- Obie drużyny są sąsiadami w tabeli i prezentują taki sam niski poziom
- Ruch jest przede wszystkim drużyną własnego boiska na którym rzadko kiedy przegrywa
- Sezon 2011/12 4 mecze 3 karne dla Ruchu
- Ruch na początku sezonu miał serie 3 porażek z rzędu może i teraz będzie miał ...
- Patrząc realnie kto pierwszy strzeli ten wygra mecz
Każdy widzi jak Wisła gra, to już nie jest ta sama drużyna co kiedyś ale to jest nasza Wisła na dobre i na złe.
|
Zmieniłbym zaznaczony fragment - Ruch strzeli gola - wygra mecz, Wisła dla pewności wygranej, musiałaby strzelić 2 a najlepiej 3 bramki, bo nawet jak pierwsza strzeli, to nie znaczy, że dowiezie zwycięstwo do końca...