Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 21.11.2012, 00:14
riv napisał(a):Wyświetl post
Nie no dajcie spokój. Ruch wszyscy leją ostatnio. Ja wiem, że Wisła to dzisiaj najlepszy klub na przełamanie ale nie wygrać z tak słabym Ruchem to była by już nie tragedia tylko komedia.
W ciągu ostatnich 13 miesięcy Wisła przegrywała już ze słabszymi drużynami, grającymi jeszcze słabiej od Ruchu.
Odpowiedz cytując