riv napisał(a):

|
Nie no dajcie spokój. Ruch wszyscy leją ostatnio. Ja wiem, że Wisła to dzisiaj najlepszy klub na przełamanie ale nie wygrać z tak słabym Ruchem to była by już nie tragedia tylko komedia.
|
W ciągu ostatnich 13 miesięcy Wisła przegrywała już ze słabszymi drużynami, grającymi jeszcze słabiej od Ruchu.