Wislawek napisał(a):

|
Nie pomogą żadne roszady w składzie.Totalna rozsypka!A po ostatnim zachowaniu kibiców przewiduję zaangażowanie naszych kopaczy na 0:3.Dziękuję.
|
Wstrętni Kibice... Jeszcze piłkarze się obrażą i spuszczą na złość Kibicom Wisłę do I ligi.
I komu oni na złość zrobią przegrywając mecze sobie czy nam? Chcą odejść, chcą się odbić od naszej szarej ligi? Czy może chcą swoim ''zaangażowaniem'' załapać się na jakieś kary od Zarządu?