Temat
:
[13 kolejka] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 25 listopada, godz. 17.
Wyświetl pojedynczy post
Wislawek
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
23
20.11.2012, 21:56
Nie pomogą żadne roszady w składzie.Totalna rozsypka!A po ostatnim zachowaniu kibiców przewiduję zaangażowanie naszych kopaczy na 0:3.Dziękuję.
Wislawek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wislawek
Znajdź inne posty napisane przez Wislawek