|
a jak tam sie miewa niejaki cyba? To byl wspanialy czlowiek tylko w....ili go do reszty!
Mam nadzieje, ze don i bron sla mu paczki, przeciez kazdy w zyciu zasluguje na druga szanse. Ogolnie to siedzi zamiast Jarka, bo to on go tak pod....il.
---
jaka to szkoda, ze nasza milosciwie panujaca partia nie czerpie sprawdzonych wzorcow z takiej Korei i z gory odpuszcza sobie ruch kibicowski - przeciez to wspaniale pole do popisu dla mlodych demokratow; wyobrazacie sobie?
Na przyklad zajebiscie wielka sektorowka przed meczem z Angolami:
"RYSIEK CYBA - PDW"
albo
"NASZYM WZOREM JEST - RYSZARD C.!"
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce
|