Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20018
Stary 20.11.2012, 21:14
a jak tam sie miewa niejaki cyba? To byl wspanialy czlowiek tylko w....ili go do reszty!

Mam nadzieje, ze don i bron sla mu paczki, przeciez kazdy w zyciu zasluguje na druga szanse. Ogolnie to siedzi zamiast Jarka, bo to on go tak pod....il.

---

jaka to szkoda, ze nasza milosciwie panujaca partia nie czerpie sprawdzonych wzorcow z takiej Korei i z gory odpuszcza sobie ruch kibicowski - przeciez to wspaniale pole do popisu dla mlodych demokratow; wyobrazacie sobie?

Na przyklad zajebiscie wielka sektorowka przed meczem z Angolami:

"RYSIEK CYBA - PDW"

albo

"NASZYM WZOREM JEST - RYSZARD C.!"
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce